• Свеж
USB C до 3.5 мм Помошен Аудио Кабел, VOJOTO USB Тип C 3.5 mm Џек за Слушалки Адаптер за Автомобил Стерео Помошен Кабелот 384 kHz/32 бита за i-Pad Про 2020 Година, Google Пиксели 4XL 3XL, Галакси ?

USB C до 3.5 мм Помошен Аудио Кабел, VOJOTO USB Тип C 3.5 mm Џек за Слушалки Адаптер за Автомобил Стерео Помошен

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

♪【2021 Нов Дизајн】 Оваа VOJOTO USB C до 3.5 мм ПОМОШЕН кабел ви овозможува директно префрлување на музика во вид c уреди во автомобил/home /компјутер, стерео, приклучок за слушалки, Hi-Fi, Bluetooth звучник опремени со стандарден 3.5 мм аудио џек или Помошен во порт, и ви нуди слобода на слушање на музика. (НЕ ги поддржуваат вашите уреди интегриран и 3,5 mm приклучок и USB C џек). ♪【Уживаат Стерео Hi-Fi Звук Квалитет】 Усвои најновите Hi Fi DAC [Realtek ALC4042] декодирање аудио чип, поддржува аудио сигнали со динамички опсег и бендот ширина до 384 k Hz/32 бита, додека други се 24bit/96 Khz или 16bit/48 Khz, можете да добиете поголема верност звук од тоа, што го прави возможно да се донесат сите на возбуда и возбудата на чиста, живиот звук директно до вашите уши.Намалување на шумот и високи анти-мешање способност ви овозможи со најдобра слушање искуство. ♪【Широк Компатибилност】 Повеќето од USB C паметни телефони се компатибилни со овој VOJOTO USB C до 3.5 мм Аудио Помошен Кабел.Како што се Samsung Галакси Забелешка 10/Забелешка 10+/S20/S20+/S20 Ултра/S9/S9+/S8/8, Google Пиксели 4/4 XL3/3 XL/2/2 XL, МИ 6, Мото z, Huawei Колега 30 20 10 Про, P30 P20, One Plus 6 T/7 T/7/7 Pro/8/8 Pro и други повеќе Тип c уреди, Нови i Pad на Про 11 2020 Година, Новиот Mac книга, Хром книга. ♪【Супериорен Материјал】 24 K Злато позлатен конектори се спротивстави на корозија и да се обезбеди оптимален квалитет на звукот.Цинк легура случај и двоен слој најлон плетенка чувари против груби инсталира каде кабелот е tugged преку остри рабови, заштита од се scrathed, направи оваа аудио кабли додавање на издржливост и метежот слободни.Не само силна, но флексибилен и поддршка најмалку 10000 пати приклучете и исклучете, лесно да се преживее дневно тешки за употреба. ♪【Она што Ќе Добиете за】 3.3 ft/1 M USB C до 3.5 мм Помошен Џек Кабел, грижете се-слободен 18-месечен гарантен и пријателски услуги на клиентите.Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот без никакво двоумење; тебе, Нудејќи целосна наплата или сосема нов замена ако не сте задоволни со тоа.

За производот

Купувачите избираат и