• Свеж
Taiyoko Слон Фигурини со Багажникот До Злато Слоновите Статуа Дома Декор Смола Скулптура Декорација за Жени Човек

Taiyoko Слон Фигурини со Багажникот До Злато Слоновите Статуа Дома Декор Смола Скулптура Декорација за Жени

DEN 2160.00

Од стока
Достапно.

♥ПОДАРОК ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА : да се Даде на ова злато слон статуата како подарок за вашите пријатели, семејство или вашите најблиски, на Божиќ или како housewarming подарок или друга прослава прилика. ♥ДОМА ДЕКОР : Ова е елегантен слон фигурини Со Багажникот Нагоре, погоден за ставање во канцеларија, биро или кревет, тоа е добар Божиќ дома декорација. ♥ГОЛЕМА ИЗРАБОТКА : Изберете висок квалитет смола материјали, рачно резбани и обоен, а боите се светли и исклучителна. ♥ГОЛЕМИНА : 6.1 (L) x 2.4 (W) x 4.3 (H) инчи, совршена големина е погодна за секој ентериер тема, дома декорација, тоа е убав прилог за оние кои сакаат да се соберат слонови!. ♥УБАВА ЗНАЧЕЊЕ : Слоновите фигурини со багажникот до симболизира моќ, мудрост, сила и успех.Едноставна, елегантна и исклучителна изведба.Создавањето на производи е продолжение на концепт за дизајн на светло луксуз.На строгите барања за детали се душата на Taiyoko.Белата боја на слон статуа може да се избриша надвор со влажна крпа.Една исклучителна слон декорација е завршено во вашите раце.

За производот

Купувачите избираат и