• Свеж
Црна Стандардна Големина Staples

Црна Стандардна Големина Staples

DEN 226.80

Од стока
Достапно.

Мешавини со црна материјали.За употреба на било кој стандарден спојувач. 1/2" круна x 1/4" длето точка нога. 100 staples по патеката. 5,000 staples по кутија. * Мешавини со црна материјали * За употреба на било кој стандарден спојувач * 1/2" круна x 1/4" длето точка ногата * 100 staples по патеката * 5,000 staples по кутија.

За производот

Купувачите избираат и