• Свеж
Frienda Одмрзнување Сунѓери Шофершајбната Defogger Сунѓери Авто Стакло Сунѓерот Applicators Прозорец Сунѓери за Чистење Не-Нула Сунѓери за Автомобил, Авто, Камион, Автобус Шоф?

Frienda Одмрзнување Сунѓери Шофершајбната Defogger Сунѓери Авто Стакло Сунѓерот Applicators Прозорец Сунѓери

DEN 383.76

Од стока
Достапно.

Доволно количество : ќе добиете неколку парчиња на практични одмрзнување сунѓери, кои можат да ги задоволат вашите дневни апликација и замена, со овие одмрзнување сунѓери, ти повеќе нема да биде нарушен од страна на замрзнатото или магла опфатени шофершајбната кога возите.Лесен за чистење : само фрли шофершајбната defogger сунѓери во машина за перење или впие во чистење решение, нивните убаво еластичност ви помага лесно да се бутам валкана вода кога ќе се впие во вода, а потоа исушете ги, секако, едноставен процес ќе заштедите време и напори.Мек материјал : прозорец за чистење сунѓери се направени од издржлив сунѓерот материјал, и сунѓер е покриен со не-плетени платно, лесен и во добра форма, еластична и смали доказ, со убав апсорпција на вода, тие може да се отстрани влагата од стакло во секунди.Преносни големина : секој авто стакло сунѓерот апликатори мерки за прибл. 4.8 инчи во должина, 3.2 инчи во ширина и 1.6 инчи во висина, соодветна димензија е погодно за вас да се носат и се чува во вистинските места, без да се земаат премногу простори.Повеќе цели : автомобил почиста додатоци се во можност да се исчисти магла, влага, прашина, валкано, нечистотија на автомобил шофершајбната, која е погодна за автомобили, камиони, ЏИП, ефективно подобрување на вашиот возачки безбедност, а исто така и за вашиот дом апликација, како што е чистење на магла огледала додека туширање во вашата бања.Лесно да се одмрзне : работата на не-нула сунѓери е лесен и едноставен, само избришете ја нежно на стакло или прозорец, магла ќе го растера и да ви даде чиста и јасна визија, практична алатка играат важна улога во вашиот живот.Сигурен материјал : шофершајбната почиста сунѓери донесе квалитет на сунѓерот и не-плетени текстил, градежништво, што се меки и флексибилен, лесен и лесно да се чисти и да ги чува, влага абсорбента и перат, и можете да ги користите за долго време.

За производот

Color:
complexion
Material:
sponge, non-woven cloth
Size:
4.8 x 3.2 x 1.6 inches
Warm notes:
Manual measurement, please allow slight errors on size. :
The colors may exist slight difference due to different screens. :

Купувачите избираат и