• Свеж
Zoot Ултра Три Торба - Платно Сива Триатлон Транзиција Торба или Салата Торба за Мажи & Жени

Zoot Ултра Три Торба - Платно Сива Триатлон Транзиција Торба или Салата Торба за Мажи & Жени

DEN 1630.80

Од стока
Достапно.

DUFFEL ИЛИ РАНЕЦ : Ова триатлон ранец има иновативни ремени што ви овозможува да го користите овој како duffle или носат тоа како ранец на вашиот начин на транзиција.45 Литар капацитет, исто така, го прави овој совршен секојдневниот салата duffle торба за жените и мажите.ОТСТРАНЛИВ ТОРБА ЗА ВЛАЖНА ОБЛЕКА : Zoot триатлон транзиција ранци, исто така, имаат отстранлив запечатени влажни/валканите алишта/wetsuit оддел да ги задржи сите други предмети да се исуши.ПОСЕБНИ ЧЕВЛИ ЏЕБ : Оваа салата торба за жените и мажите, исто така, има крај џеб што се проширува кон внатре да се приспособат на чевли и други стоки сакате одвоена од главната преграда.СПЕЦИФИЧНИ ШЛЕМ ЏЕБ : Нашата спортска торба за мажите и жените имаат ЕВА моделирани шлем заштитна преграда.САЛАТА РАНЕЦ СО ПОВЕЌЕ ЏЕБОВИ : Два внатрешни работи мрежа за складирање џебови за организација и надворешен шише за вода џебови.Новиот Ултра Три Торба е задолжително за секој патуваат triathlete!Оваа трајни триатлон-специфични торба ги исполнува барањата од најтешките triathletes.Со ЕВА моделирани шлем за заштита на оддел, отстранлив запечатени влажни/валканите алишта/wetsuit оддел, 2 надворешноста шише за вода џебови, руно наредени горниот џеб за очила за сонце/ телефон, и поделени мрежа внатрешни работи складирање џебови за организација, складирање опции се неограничени.Оваа торба е авиокомпанија носат на компатибилен така може да се патува до било која трка целосно подготвени.

За производот

Купувачите избираат и