• Свеж
Нова Рамнотежа машки Чорапи - Перформанси Cushioned Средината на Теле Althletic Екипажот Чорапи (6 Парчиња)

Нова Рамнотежа машки Чорапи - Перформанси Cushioned Средината на Теле Althletic Екипажот Чорапи (6 Парчиња)

DEN 407.76

Од стока
Достапно.

Квалитет Премиум Спортски Чорапи : Спречување на болки во нозете и искуство за сите-ден удобност со нашите ултра мека дише водат екипажот чорапи.Функција : ќе Ви се допадне ладно и суво нозе кога носат нашите средината на теле cushioned спортски чорапи; Совршен за вашиот секојдневен гардероба или работат до пот во салата.Стил : Нашата средината на теле ребрести цевка чорапи изгледа атрактивно со било чевли можете да изберете да се носат.Погодност : Cushioned екипажот чорапи значително да ги ублажат нога замор поради екстра соочи се сместени во деликатна дамки кои се склони кон плускавци, Обичај се вклопуваат значи дека ќе добиете совршена големина чорапи.Лесно Нега : Машина за Миење, Собори Сува; ве Молиме Упатување со Опис на Производот за Повеќе Детали.

За производот

Купувачите избираат и