• Свеж
SHARLLEN Перница Влечки, Унисекс Масажа Пена Бања Влечки

SHARLLEN Перница Влечки, Унисекс Масажа Пена Бања Влечки

DEN 215.76

Од стока
Достапно.

【Било Occassion】 Овие перница влечки имаат чиста боја и концизен стил, се комбинираат удобност и флексибилност.Оваа Унисекс Масажа Пена Бања Влечки може да биде одличен придружник за да ви.И брзо сушење, овие влечки нема да бидете непријатно квичат по туш премногу. Жените US5. 2-Многу Лесно да се Грижи : Лесни и издржлив материјал, со Ag+ јони која обезбедува најдобрите удобност носи искуство и deodorization функција, полн текстура, арогантен и ненаметлива, светла боја не се грижите за soiling, ги влечки, нежно да се врати чисти.Ве молиме, изберете ја големината според ногата должина (u може да се види кој во големината на табелата последната колона)!.Голем midfoot стабилизира нозете додека не се лизга outsole обезбедува доволно контрола врз лизгава површини за ваша безбедност одење. 1 пар на Перница Влечки.Етилен Винил Ацетат единствена.Водоотпорен & Перат,Брз Сува Не се Лизга Туш Сандала Влечки нема да континуирано за сите прилики, домашни влечки,куќа влечки, затворен спална соба, бања, дневна соба, базен, плажа, СПА, Одмор, јавни тушеви, пареа соби, ученичките домови, кампови, хотел соблекувални и сл.Пета мерки околу 4 сантиметри.00 инчен), погодни за нога должина е 26. 【Удобен во Секој Чекор】Овие затворен отворено влечки функција високо еластична конструкција за супериорен издржливост додека ги нуди сите-ден тапацир со своите contoured пена footbed.Оваа Унисекс Масажа Пена Бања Влечки може да биде одличен придружник за да ви.Сите Occassion.5-US11, исто така, е Мажи US9-US10, u може да се избере Eur44/45, insole должина е 28cm (11.5-US9, исто така, е Мажи US7-US8, u може да се избере Eur40/41, insole должина е 26cm (10.Овие супер Мека перница влечки слајдови го користи ултра враќа ѓон, изграден со 4cm дебели средината на единствена за да направи да се чувствуваат како да се повлекува на облак, кои ви даваат чувство на облак нозе, да ви даде перница-како удобност со секој чекор.06 инчен), погодни за нога должина е 21.Ставање на ногата во Перница Влечки, терапевтски перница пантофли дека облоги и релаксира вашиот нога со секој чекор.На пети да опашката е малку угоре свиткани од 15°, монтажа агол салда на притисок, ергономски дизајн.45 инчен), погодни за нога должина е 22. 1-КРАЈНАТА УДОБНОСТ : Лесно се лизга на сандала, мека и поддршка во средината на единствена обезбедува лак поддршка и тапацир, спречување и ублажување на нога болка, одличен за носење на целиот ден, долго.Answer : ___________________________ Note : Неодамна, ние да ги имаат примено од некои клиенти дека големината е малку поголем.Интегрирани површината и отворен пети дизајн го прават овие се лизга на влечки лесно да се чисти и брзо се суши. 【360° Заштита】длабоко пета првенство и конкавни vamp со пространа пети кутија обвива околу целата нога апсорбирање на влијание за да ги заштитите вашите прсти од удирање на табелата нозе, прагот или камења.

За производот

Купувачите избираат и