• Свеж
SHARLLEN Перница Влечки, Унисекс Масажа Пена Бања Влечки

SHARLLEN Перница Влечки, Унисекс Масажа Пена Бања Влечки

DEN 215.76

Од стока
Достапно.

【Било Occassion】 Овие перница влечки имаат чиста боја и концизен стил, се комбинираат удобност и флексибилност.45 инчен), погодни за нога должина е 22.Гумен ѓон. 1-КРАЈНАТА УДОБНОСТ : Лесно се лизга на сандала, мека и поддршка во средината на единствена обезбедува лак поддршка и тапацир, спречување и ублажување на нога болка, одличен за носење на целиот ден, долго.63 инчен), погодни за нога должина е беа 25,5 см (10.Етилен Винил Ацетат единствена.Пакување Листа : .5, исто така, е Мажи US5-US6, u може да се избере Eur36/37, insole должина е 24cm (9.Ве молиме изберете една големина поголем доколку вашата единствена е ширина и масти. Жените US5.Ако имате тенки нозе, можете да изберете помала големина. Жените US9.Оваа Унисекс Масажа Пена Бања Влечки може да биде одличен придружник за да ви. 2-Многу Лесно да се Грижи : Лесни и издржлив материјал, со Ag+ јони која обезбедува најдобрите удобност носи искуство и deodorization функција, полн текстура, арогантен и ненаметлива, светла боја не се грижите за soiling, ги влечки, нежно да се врати чисти.Сите Occassion. 1 пар на Перница Влечки.И Лесен материјал е поудобно од гумени влечки / сандали.5-US9, исто така, е Мажи US7-US8, u може да се избере Eur40/41, insole должина е 26cm (10.Интегрирани површината и отворен пети дизајн го прават овие се лизга на влечки лесно да се чисти и брзо се суши.Водоотпорен & Перат,Брз Сува Не се Лизга Туш Сандала Влечки нема да континуирано за сите прилики, домашни влечки,куќа влечки, затворен спална соба, бања, дневна соба, базен, плажа, СПА, Одмор, јавни тушеви, пареа соби, ученичките домови, кампови, хотел соблекувални и сл.Водоотпорен & Перат,Брз Сува Не се Лизга Туш Сандала Влечки нема да континуирано за сите прилики, домашни влечки,куќа влечки, затворен спална соба, бања, дневна соба, базен, плажа, СПА, Одмор, јавни тушеви, пареа соби, ученичките домови, кампови, хотел соблекувални и сл.00 инчен), погодни за нога должина е 26.Ќе забележите инстант олеснување за вашите болки во нозете, глуждовите, колената и колковите.Голем midfoot стабилизира нозете додека не се лизга outsole обезбедува доволно контрола врз лизгава површини за ваша безбедност одење.24 инчен), погодни за нога должина е 24,5 цм (9.Големина Водич : .Двоен анти-лизга, двојно безбедност.Пета мерки околу 4 сантиметри. Жените US8.06 инчен), погодни за нога должина е 21.Овие супер Мека перница влечки слајдови го користи ултра враќа ѓон, изграден со 4cm дебели средината на единствена за да направи да се чувствуваат како да се повлекува на облак, кои ви даваат чувство на облак нозе, да ви даде перница-како удобност со секој чекор. 【360° Заштита】длабоко пета првенство и конкавни vamp со пространа пети кутија обвива околу целата нога апсорбирање на влијание за да ги заштитите вашите прсти од удирање на табелата нозе, прагот или камења.

За производот

Купувачите избираат и