• Свеж
SHARLLEN Перница Влечки, Унисекс Масажа Пена Бања Влечки

SHARLLEN Перница Влечки, Унисекс Масажа Пена Бања Влечки

DEN 215.76

Од стока
Достапно.

На пети да опашката е малку угоре свиткани од 15°, монтажа агол салда на притисок, ергономски дизајн.Водоотпорен & Перат,Брз Сува Не се Лизга Туш Сандала Влечки нема да континуирано за сите прилики, домашни влечки,куќа влечки, затворен спална соба, бања, дневна соба, базен, плажа, СПА, Одмор, јавни тушеви, пареа соби, ученичките домови, кампови, хотел соблекувални и сл.5-US10, исто така, е Мажи US8-US9, u може да се избере Eur42/43, insole должина е 27cm (10.06 инчен), погодни за нога должина е 21. 【Удобен во Секој Чекор】Овие затворен отворено влечки функција високо еластична конструкција за супериорен издржливост додека ги нуди сите-ден тапацир со своите contoured пена footbed.Етилен Винил Ацетат единствена.Пакување Листа : .Пета мерки околу 4 сантиметри.Водоотпорен & Перат,Брз Сува Не се Лизга Туш Сандала Влечки нема да континуирано за сите прилики, домашни влечки,куќа влечки, затворен спална соба, бања, дневна соба, базен, плажа, СПА, Одмор, јавни тушеви, пареа соби, ученичките домови, кампови, хотел соблекувални и сл.Гумен ѓон.45 инчен), погодни за нога должина е 22.Answer : ___________________________ Note : Неодамна, ние да ги имаат примено од некои клиенти дека големината е малку поголем. 【Било Occassion】 Овие перница влечки имаат чиста боја и концизен стил, се комбинираат удобност и флексибилност.Оваа Унисекс Масажа Пена Бања Влечки може да биде одличен придружник за да ви.63 инчен), погодни за нога должина е беа 25,5 см (10. Жените US9.5, исто така, е Мажи US5-US6, u може да се избере Eur36/37, insole должина е 24cm (9.Ќе забележите инстант олеснување за вашите болки во нозете, глуждовите, колената и колковите. Жените US7-US8, исто така, е Мажи US6-US7, исто така, е Мажи US6-US7, u може да се избере Eur38/39, insole должина е 25cm (9.Ве молиме, изберете ја големината според ногата должина (u може да се види кој во големината на табелата последната колона)!. 2-Многу Лесно да се Грижи : Лесни и издржлив материјал, со Ag+ јони која обезбедува најдобрите удобност носи искуство и deodorization функција, полн текстура, арогантен и ненаметлива, светла боја не се грижите за soiling, ги влечки, нежно да се врати чисти.Голем midfoot стабилизира нозете додека не се лизга outsole обезбедува доволно контрола врз лизгава површини за ваша безбедност одење.Овие перница влечки имаат чиста боја и концизен стил, се комбинираат удобност и флексибилност. Жените US10. 【Нема Повеќе Лизгање】внатрешноста на Перница Влечки донесува дијамант во облик на покрена дизајн, и единствена усвојува бран форма покрена анти-пропадна дизајн.Ве молиме изберете една големина поголем доколку вашата единствена е ширина и масти.5-US9, исто така, е Мажи US7-US8, u може да се избере Eur40/41, insole должина е 26cm (10.Ставање на ногата во Перница Влечки, терапевтски перница пантофли дека облоги и релаксира вашиот нога со секој чекор.

За производот

Купувачите избираат и