• Свеж
JEENDA Гориво Cut-off Вбризгување на Електромагнетниот 7167-620B E8NN9D278AA Компатибилен со ДПА ДПС ГОВЕДА ЛУКАС 7185-900W 9009-049 Ford 3930 4830 5610 7610 8240 Нова Холандија 83981012

JEENDA Гориво Cut-off Вбризгување на Електромагнетниот 7167-620B E8NN9D278AA Компатибилен со ДПА ДПС ГОВЕДА

DEN 383.76

Од стока
Достапно.

Дел Број : 7167-620 B 7185-900 W 83981012 E8 NN9 D278 AA RE22744 RE54064. Напон : 12 V.Одговара за Нова Холандија Skid Steer L865 L88 S LS190 LX865 L783. Ве молиме проверете ги сликите пред да нарачате!.Ако не сте 100% задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите за замена или рефундирање во рок од 30 дена од денот ќе го добијат.Компатибилен со Форд : E8 NN9 D278 AA, 83981012 Компатибилен со John Deere : RE22744, RE54064 Апликација : Компатибилен со Нова Холандија 250 C 260 C 345 C 445 C 455 C 555 C 655 C 545 C; 3230 3430 3930 4130 345 D 445 D 455 D 545 D 555 D 575 D 655 D 675 D 555 E 675 E 575 E 655 E 755 B 4630 4830 5030 5110 5610 S 6610 S 6810 S 7610 S 7810 S 7840 8010 8240 8340 9030 TB100 TB110 TB120 TB80 TB90 TS100 TS110 TS115 TS90 За Ford Backhoe : 555 C, 655 C (11/1988 - 8/1993), 555 D, 655 D, 675 D (9/1993>), 755 B (1987 - 1/1993), 545 C, 545 D, 555 E, 575 D, 575 E, 655 E, 675 E Ford Трактор : 250 C, 260 C, 276 V.

За производот

Купувачите избираат и