• Свеж
Shot Чаша Носителот, 12 Складирање Дупки Партија Серверот Гроздобер Црно Дрво Shot Чаша Лента (Shot Чаша Не Се Вклучени)

Shot Чаша Носителот, 12 Складирање Дупки Партија Серверот Гроздобер Црно Дрво Shot Чаша Лента (Shot Чаша Не

DEN 551.76

Од стока
Достапно.

12 дупка снимен очила држачот. (Shot Чаша Не Се Вклучени).Одговара за 1.9 во снимен очила.Основата е стабилен и не се лизга.Големина : 10.25" L x 7.25" W x 2.25" H. Совршен за приказ на лентата маси и countertops за партија украси, барови, клубови, дома бар и кујна.Спецификација : Материјал : Дрво Бои : Црна Димензии : 10.25" L x 7.25" W x 2.25" H Пакет : 1 x 12 дупки снимен очила носител (Shot Чаша Не се Вклучени) Строга Контрола на Квалитетот Секое парче на производ е внимателно се прегледуваат пред пакување.Грижете се-слободен Живот По Добавувач По добивање на нашите производи, ако не сте задоволни, ве молиме ни e-mail и ние ќе безусловно наплата или ви испрати замена.Ние ќе се реши тоа за вас не повеќе од 24 часа.

За производот

Купувачите избираат и