• Свеж
Колумбија Снимање Алатки Base Надвор Агол Мушка Ролери (Надвор од 90 w/Продолжување)

Колумбија Снимање Алатки Base Надвор Агол Мушка Ролери (Надвор од 90 w/Продолжување)

DEN 3240.00

Од стока
Достапно.

НАДВОР ОД 90 СТЕПЕНИ АГОЛ МУШКА РОЛЕРИ СО 3-8 FT.СО МОЖНОСТ ДА БИДЕ ПРОДОЛЖЕН СЕ СПРАВИ.Професионална Одделение Алатка од страна на Колумбија Снимање Tools - Реномирана, Издржливи, Сигурен.Ги Вклучува Сите-Ѕидот 36"- 96" Продолжи Пресврт-Заклучување На Алуминиум Справи.Изработени од тврда палка алуминиум и нерѓосувачки челик компоненти.Изведувачот одделение алатка за професионалци, кои се потпираат на квалитетот и ефикасноста на нивните алатки. 5-годишна Гаранција значи оваа алатка ќе outlast и го надмине евтини увозни марки.Колумбија 90 Надвор Агол Мушка Ролери со 3-до-8 нога Алуминиум Пресврт-Заклучување Продолжување Справи со е дизајнирана точно да се усогласат 90 степени надвор агол мушка.На ролери го прави полесно да се притисне вишокот соединение поефикасно.Поврзан со Сите-Ѕидот X1 продолжи справи со екстра долг домет, ова комбо лесно ќе стигнат до агли до 12 метри висока.На x1 се справи со се вклопува и надвор и внатре агол ролери рачки.Стандард парична казна агол ролери теми на рачка одговара на повеќето брендови на агол ролки.Агол Ролери е произведен со солидна палка алуминиум и нерѓосувачки челик компоненти за долготрајна употреба и е поддржан од страна на Колумбија е 5-годишна гаранција.Надвор Bullnose ролери достапни одделно.

За производот

Купувачите избираат и