• Свеж
Beadboxers Рамен Кутија Cornerbead Снимање Retrofit Комплет

Beadboxers Рамен Кутија Cornerbead Снимање Retrofit Комплет

DEN 1199.76

Од стока
Достапно.

Грб агол мушка лесно со рамна кутија со овие агол мушка "Бункер" тркала.Часа на рака слој намалена на само неколку минути!.Кутија за квалитет по завршувањето на сите типови на лежишта.Чирак tapers може да грб агол монистра совршено со малку пракса.Одговара : Level5, Колумбија, Base Господар, фан клуб : интер, Tape Tech (TTX Лесно Чистење Само).Bead Boxers Агол Мушка "Бункер" retrofit систем го прави возможно за никого да се палто сите видови на агол монистра користење правоаголна axled рамен кутии.Брзо се инсталира заштедува време на време на агол мушка.Употреба на станови и аглите беспрекорно.

За производот

Купувачите избираат и