• Свеж
VR Леќа Заштитна Подлога Лицето Маска, VR Леќа Заштитна Подлога Перат за Потрагата 2

VR Леќа Заштитна Подлога Лицето Маска, VR Леќа Заштитна Подлога Перат за Потрагата 2

DEN 1994.40

Од стока
Достапно.

Заштитна подлога е дизајниран за Потрагата 2 сите во еден VR игри слушалки леќа.Заштита на леќите од оштетување и од градење, повеќе санитарни да споделувате со семејството или пријателите.Секогаш ќе направи да уживате во подобро поле на гледање и поголема VR искуство.VR леќа заштитна подлога е направен од високо квалитетни материјали, анти нула, перат, лесен за чистење.Оваа VR леќа заштитник е лесен во тежина и лесен за носење, правење на вашиот долго VR сесии многу поудобно.Функција : 1. Заштитна подлога е дизајниран за Потрагата 2 сите во еден VR игри слушалки леќа.2. VR леќа заштитна подлога е направен од високо квалитетни материјали, анти нула, перат, лесен за чистење.3. Оваа VR леќа заштитник е лесен во тежина и лесен за носење, правење на вашиот долго VR сесии многу поудобно.4. Заштита на леќите од оштетување и од градење, повеќе санитарни да споделувате со семејството или пријателите.5. Секогаш ќе направи да уживате во подобро поле на гледање и поголема VR искуство.Спецификација : Предмет Тип : VR Леќа Заштита Pad Material : Cloth Color : Black Compatible : За Потрагата 2 Пакет Листа : 1 x Заштита Подлога.

За производот

Item Type:
VR Lens Protection Pad
Material:
Cloth
Color:
Black
Compatible:
For Quest 2
Package List:
1 x Protection Pad :

Купувачите избираат и