• Свеж
HRSTAR Оригинални Bi-Sonic 4E-ДИГИТАЛНА Axial Фан AC 115/230V 22/21W Двојна Напон, Висока Температура Отпор Axial Вентилаторот за Ладење

HRSTAR Оригинални Bi-Sonic 4E-ДИГИТАЛНА Axial Фан AC 115/230V 22/21W Двојна Напон, Висока Температура Отпор

DEN 1437.12

Од стока
Достапно.

Состојба : 100% нови и добар квалитет.Модел Број 4 E-ДИГИТАЛНА;Бренд : Bi-Sonic ;.Моторни имајќи : Двоен Топката имајќи; Големина : 120*120*38mm ;Тежина : 0.6 kg;Тип : Axial Фан;.Номиналниот напон : 115 /230 VAC;Тековните : 2/1.2;Фрекфенција : 50/60 Hz;Важи и за одобрување / стандард : CE;Брзина : 2650/ 3000min-1;Моќност : 22/21 W;Собна температура -20°C-75℃; Воздушниот волумен : 85/95 CFM;Правец на Притисок : 6.0 H2 O;Големина : 120*120*38mm;Бучава : 41/45 d B;Тежина : 600 G;.Ние сме професионални Фан на снабдувачот,Сите производи се Нови оригинални вистински.Ве молиме да бидат сигурни да ги купите, За производот параметри , ве молиме проверете ги и разберете ги внимателно , ако не ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме задоволни со служат за вас.Производ параметар Тип : 4 E-ДИГИТАЛНА Номинален напон : 115 /230 VAC Струја : 2/1.2 Фрекфенција : 50/60 Hz Важи и за одобрување / стандард : CE Брзина : 2650/ 3000min-1 Power : 22/21 W Собна температура -20°C-75℃ Воздушниот волумен : 85/95 CFM Правец на Притисок : 6.0 H2 O Големина : 120*120*38mm Бучава : 41/45 d B Тежина : 600 G Имајќи : двоен топката имајќи Пакет : Вентилатор*1.

За производот

Купувачите избираат и