• Свеж
Creality Оригинални Ender 3 V2 Фан Екструдер Hotend Фанови 24V DC 0.1 А 4010 Млазницата Axial Вентилаторот за Ладење и 4010 Компресор Ладење Вентилатор за Ender 3 V2 3D Печатач Replacment Делови

Creality Оригинални Ender 3 V2 Фан Екструдер Hotend Фанови 24V DC 0.1 А 4010 Млазницата Axial Вентилаторот за

DEN 287.76

Од стока
Достапно.

Тоа е Creality Оригинални Ender 3 V2 Екструдер Топла Крајот Фан и Турбо вентилатор.Висока-брзина ладење вентилатор, со добар ефект на ладење.Ender 3 V2 Фанови Напон : 24 V DC 0.1 A. Големина : 40*40*10мм.Creality Оригинални Ender 3 V2 Фанови, Екструдер Топла Крајот Фанови, 24 V DC 0.1 А 4010 Млазницата Axial Вентилаторот за Ладење и Компресор Ладење Вентилатор за Ender 3 V2 3 D Печатач Спецификација : Тип : 4010 Материјали : Пластика Лежишта : Масло-имајќи Големина : 40 x 40 x 10мм Напон : 24 V DC 0.1 НА Примена : За Creality Ender 3 V2 3 D Печатач Пакет се Вклучени : 1× 24 V DC Екструдер Топла Крајот Фан 1× 24 V DC Компресор (Турбо) вентилатор.

За производот

Купувачите избираат и