• Свеж
HRSTAR за Кралската UTHS457C 230VAC 20/18W 120X120X38mm A05B-2601-C315 Fanuc Вентилаторот за Ладење

HRSTAR за Кралската UTHS457C 230VAC 20/18W 120X120X38mm A05B-2601-C315 Fanuc Вентилаторот за Ладење

DEN 1341.12

Од стока
Достапно.

Состојба : 100% нови и добар квалитет.Бренд : Кралската ;Тип Axial Фан;Имајќи : двоен топката;.Модел : UTHS457 C ;Фан Големина : 120 X120 X38mm;.Номиналниот напон : 230 VAC;Фрекфенција : 50/60 Hz;Важи и за одобрување / стандард : CE ;Моќност : 15/14 W ;Имајќи тип : Топката имајќи;Тековните : 0.075/0.07 A ;Брзина:2750min-1;Максимална работна правец на јачина на звук : :130 CFM;.Ние сме професионални Фан на снабдувачот,Сите производи се Нови оригинални вистински.Ве молиме да бидат сигурни да ги купите, За производот параметри , ве молиме проверете ги и разберете ги внимателно ,ако не ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.ние сме задоволни со служат за вас.Производ параметар Тип : UTHS457 C Бренд : Кралската Номинален напон : 230 VAC Фрекфенција : 50/60 Hz Важи и за одобрување / стандард : CE Моќност : 15/14 W Имајќи тип : Топката имајќи Струја : 0.075/0.07 A ; Брзина:2750min-1 Максимален работен правец на јачина на звук : :130 CFM Пакет : Вентилатор*1.

За производот

Купувачите избираат и