• Свеж
BIGTREETECH 4010 Вентилаторот за Ладење RGB LED 24V Хидраулични Имајќи Slient Фан Тивка Кулер Heatsink за 3D Принтер, КОМПЈУТЕР, Случај, ПРОЦЕСОРОТ

BIGTREETECH 4010 Вентилаторот за Ладење RGB LED 24V Хидраулични Имајќи Slient Фан Тивка Кулер Heatsink за 3D

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

[Висок Квалитет]Имајќи : Хидраулични Лежишта, кои ги масло на лежишта, подобро од ракав лежишта, servive живот : 40000 Часа. [Специфични Pecific Параметри] : Номинална Струја : 0.07 A/0.12 А, Дува го Оценувате : 6.0 CFM/6.0 CFM,Брзина : 50000+-5%RPM/50000+-5%ВРТЕЖИ во минута,Потрошувачка на Енергија : 0.84 W/0.6 W,Бучава : 20.1 велика британија/21.1 велика британија. [Предности] : хидраулично имајќи ја подобрува unsealed дното дизајн на традиционалното лого, ефикасно спречување на маснотии volatilization и прашина од внесување на лого. [Конектор & Линија Должина] : XH2.54 – 11.8 во(300мм), Големина : 40mm x 40mm x 10мм. [Она што Ќе Добиете] : 4010 фан 24 V.Колку што имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме кликнете BIGTREETECH тогаш постави прашање за нас контакт.Големина на : 40*40*10 2 парчиња 24 V.

За производот

Купувачите избираат и