• Свеж
Вермонт Божиќ Компанија Galapagos Сложувалка 1000 Парче

Вермонт Божиќ Компанија Galapagos Сложувалка 1000 Парче

DEN 468.00

Од стока
Достапно.

Сложувалка вклучува 1000 парчиња & мерки 30"x24" кога ќе биде завршен.Целосно interlocking и случајно обликувани парчиња.Произведени на дебели, премиум квалитет загатка одбор.Прецизно сечење со минимални прашина.Направени со рециклирани материјали.Колку видови на Galapagos може да се најде?.

За производот

Купувачите избираат и