• Свеж
ISPINNER 8 Pack 1 x 1 Инчен Нерѓосувачки Челик ќор-сокак Завртки, Монтажа на Стакло Хардвер Знак за Бесење Акрилна Слика Рамка

ISPINNER 8 Pack 1 x 1 Инчен Нерѓосувачки Челик ќор-сокак Завртки, Монтажа на Стакло Хардвер Знак за Бесење Акрилна

DEN 182.16

Од стока
Достапно.

ВИСОК КВАЛИТЕТ - Овие знак ќор-сокак завртки се изработени од нерѓосувачки челик со здрав изградба, анти-корозија, анти-нула и издржливи, ќе не е лесно да се пробие и да се деформира, поддршка можете да го користите за долготрајна употреба.ГОЛЕМИНА - 1 x 1 Инчен / 25 x 25 mm ( Дијаметар x Должина ).ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА, - нема комплицирано алатки за монтажа на ќор-сокак стакло монтирање на хардвер.Секој ќор-сокак доаѓа со шраф за монтирање и ѕидот сидро за лесна и сигурна инсталација.Инсталирање на пластични проширување цевка во ѕидот и да ја поправите ќор-сокак завртки со навој.Еднаш ќе се инсталира, можете лесно да се качи на вашиот знаци или слики на ѕид.Кога ќе сакате да смените слика, сите што треба да направите е едноставно unscrew капа и замени ги со слики.ШИРОК АПЛИКАЦИИ - се користи за поддршка на панел на дрво, акрилик, plexiglass, алуминиум, стакло или било која друга порака за пренос на екранот супстрат, а исто така може да се користи за поддршка на стакло табела врвот на дрвена основа.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА - 8pcs Standoffs, 9pcs Ѕид Подлога, 9pcs Завртки.Објектот Пакет Количина : 8 | Димензии : 1 x 1 Инч.

За производот

Купувачите избираат и