• Свеж
Муслимански Ознака Еластичен Еластична Beanie Kufi Черепот Капа Капи Кој Кул Дизајни и Ленти

Муслимански Ознака Еластичен Еластична Beanie Kufi Черепот Капа Капи Кој Кул Дизајни и Ленти

DEN 310.80

Од стока
Достапно.

100% Памук.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Еластичен еластична черепот капа beanie капи кои можат да се сместат најмногу глава големини удобно.Доаѓа во различни кул дизајни и бои се прикажуваат различни ленти и threadwork.Направен во Индонезија на квалитетот мешана ткаенина материјали.Имајте на ум дека дизајнот "Браун w/ Бела Бендови" и "Зелен w/ Стрелка Дизајн" може да дојде со малку поинаков ткаат шема.Answer : ___________________________ Note : Капа може да дојде со мала faux кожа ознака.Ако имате било какви прашања поврзани со овој производ, ве молиме контактирајте со продавачот за да имаат вашите проблеми се решаваат веднаш.

За производот

Купувачите избираат и