• Свеж
Gimars Надградба на Анти-Напукнување Метежот-Слободен Должина & Тежина Прилагодливи Скокни Јаже, Брзо се Изедначи Брзиот Брзина Јаже Скокнеш со Анти-Лизга Рачки за Тр?

Gimars Надградба на Анти-Напукнување Метежот-Слободен Должина & Тежина Прилагодливи Скокни Јаже, Брзо се Изедначи

DEN 325.92

Од стока
Достапно.

【360°Топката Имајќи Метежот-Free & Скок Непречено и Брзо】 скок јаже се справи со топката имајќи систем, можете да скокнете во брза брзината и да се избегне заплитане која ви даде непречено и брзо јаже скокнеш искуство.Мазна ротација долг животен век. 【Прилагодливи Јаже Должината Одговара, за Сите возрасни & Висина Употреба】скок јаже може да се прилагоди лесно и брзо се според вашата висина, 2.8 m(110") долго скок јаже доволно за повеќето луѓе, Ако се чувствувате премногу долго што можете да сечење на јажето или се тркалаат тоа внатре се справи, генерално се погодни за сите возрасти од мажи, жени, деца. 【ABS Нераскинливо се Справи & Анти-пропадна Дизајн】 Посебни зајакне ABS пластика, материјал, издржлив и отпор да се распадне.Поаѓајќи од повеќе од 500 пати отпор-капка тест и може да го поддржи огромно влијание.Три Слоеви структура тело за Трае долго користење, ЕВА сунѓерот сфати удобно и анти-пропадна. 【Ергономски Дизајн и Тежина Прилагодлива Рачка】Ергономски пена справи со мек сунѓер направи да се сфати лесно и да се спречи лизгава кога скокнеш, поудобно да се одржи.Постои железо внатре се справи, може да се земе тоа надвор да се прилагоди на рачка тежина база на вашиот сопствен побарувачката. 【Лесни Преносни и Лесно да се Носат, Затворен & Отворено Употреба】Можете да го носат скок јажиња кои го стави во вашиот џеб или ранци за фитнес.почеток на вежбање во секое време и насекаде со скокни јаже, кога е потребно, тоа е супер погодно.Се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постојат било какви дополнителни прашања, а ние ќе се потрудиме да ви даде најмногу ги задоволува решение.

За производот

Купувачите избираат и