• Свеж
Децата Скокаат Јаже Мека Beaded Јаже Скокнеш за Деца Прилагодливи Метежот-Слободен Фенси Јаже за Деца, Младите Девојки и Момчиња

Децата Скокаат Јаже Мека Beaded Јаже Скокнеш за Деца Прилагодливи Метежот-Слободен Фенси Јаже за Деца, Младите

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

Издржливи Материјали - Уникатен TPU монистра ефикасно намалување на отпорот и да се обезбеди трајност за секојдневна употреба.Бидејќи звукот доаѓа надвор кога на монистра се основани, ритамот на скок, станува лесно да се сфати.Удобна Рачка - Ергономски gourd се справи со дизајн со мат површина е не се лизга и удобно во раце.Прилагодлива Должина - Со целосна должина на јаже е 7.35 ft и може да се скрати и да ги продолжиме тоа според треба лесно да се (Само следете ги прилагодување метод што е прикажано на сликата).Добро Балансирана - јажето е тешко да се заплетка и може да се постигне мазна и висока брзина на ротација.Доаѓа со носи торба, погодно да ги носите.Се Забавуваат & Остане Здравје – Јаже скокнеш е не само добар начин за да се забавувате, но исто така најдобар избор за останување здравје.Овој скок јаже може да биде совршен подарок за да се развие добра начин на живот за децата.Скок јаже зазема малку простор и време, ние може да се вежба и во секое време, насекаде.Скокнеш може да помогне да се обучуваат нашите рамнотежа, брзина, агилност, умешност, координација, издржливост и внимание.Ни се задржи добра фигура.Уникатен мушка дизајн скокни јаже е без ликвидација и звук доаѓа надвор кога заземјување, па ритамот на скок, станува лесно да се сфати.Голема погоден за деца.Висока густина јажиња се одлични во трајност и отпорност на триење.Не грижете се ако користите за долго време.

За производот

Купувачите избираат и