• Свеж
TayMac MM110C Водоотпорна Еден Штекер Отворено Receptacle Маска, 5/8 Инчи Длабоки, Јасно

TayMac MM110C Водоотпорна Еден Штекер Отворено Receptacle Маска, 5/8 Инчи Длабоки, Јасно

DEN 211.20

Од стока
Достапно.

Мулти конфигурација водоотпорна корица вклопува 16 различни апликации.Месеци на хоризонтални или вертикални за Патентиран брзо се вклопи во функција.Целосно paintable за сопствени изгледа, спојувајќи да одговара на вашиот дом или зграда.Пакет Димензии : 18.0" L x 18.0" W x 21.0" Х.

За производот

Купувачите избираат и