• Свеж
ENERLITES Круг Pop-Up Кат Кутија Комплет, 6 Дијаметар Маска, 20A Подесувате-Отпорни USB Receptacle, Вдп Заптивка, Корозивни Отпорни на Хардвер, 961501-C-USB, Месинг Маска

ENERLITES Круг Pop-Up Кат Кутија Комплет, 6 Дијаметар Маска, 20A Подесувате-Отпорни USB Receptacle, Вдп Заптивка,

DEN 2608.56

Од стока
Достапно.

Обезбедува површина монтирани pop-up штекер за комерцијални или станбени локации.Идеален за употреба во кујната острови, контра блузи, и бања vanities.Инсталира во дрвени предмети, плочка, тепих, мермер и гранит тротоарите.Најдобри кога се инсталира подалеку од високи сообраќајни гранки.Не се за употреба во конкретни тротоарите.Карактеристики 2.1 вкупно USB полнењето, трајни 20 A подесувате отпорни на кутиите на двата краја, и не-корозивен хардвер за да се обезбеди подолг производ животен век.Собрани димензии : 6" дијаметар x 3.0" Висина ( 150 x 76 cm).Вклучува : pop-up покрие со receptacle штекер, времето дихтунзи, монтажа завртки, делница кутија, и инструкции за инсталација.Во согласност со 2017 NEC, Член 406.12 за подесувате отпорни на кутиите на двата краја, Пријателски U. S. врз основа на тимот за поддршка, 1-година производителот.Стил : Тркалезна Месинг, USB.

За производот

Купувачите избираат и