• Свеж
2 парчиња-150ml Шприц, 150cc Шприц,Кујна Шприц Лепак Пластика Шприц Шприц, Голем Волумен Шприц со Игла, Издавање Шприцеви (150ml)

2 парчиња-150ml Шприц, 150cc Шприц,Кујна Шприц Лепак Пластика Шприц Шприц, Голем Волумен Шприц со Игла, Издавање

DEN 1989.60

Од стока
Достапно.

150ml голем капацитет шприц, ние сме производител, најниска цена на големо, на мало.Обемот на примена на оваа машина : Винил Боја Алкохол бистра Вода Силикони Сребро Паста Мастило Жолта Силиконски Лепак Лубрикант за Лемење Паста Испуштање на Нафта SMT Црвено Лепак УВ Лепак Брзо Лепак Кристал Лепак Стакло Лепак Топлина Крем Труба Лепак Анти-триење Завртка Лепило Означување Боја Хемиски Reagent Епоксидна Смола Електролиза Течни магнетна течност нафта и така натаму.Тоа исто така може да се користат за индустриски лепила, и Мерење на E-Течности, E-cigs, E-сок, Дрво, Лепак, Лепила, Лепила, лесното Масло,исто Така, одлично за етерични масла, science lab, рамни назад rhinestones, хоби занаети, дома или индустриски precison апликации на CA лепила, мастила, парфем, мазива, пломби .Може да се користи во кујни, готвење, месо, течни леќата, горивото итн.!.Барање за SHAOTONG, за повеќе детали за шприцеви и игли Нова продавница отвори.Додатоци се во мала торба.

За производот

Купувачите избираат и