• Свеж
EXEL INT EXEL Шприцеви со ПОТКОЖЕН Игла, 6ML, 20G, 1 кој се одвојува, Без Безбедност, Жолта, 26214 (Случај на 800)

EXEL INT EXEL Шприцеви со ПОТКОЖЕН Игла, 6ML, 20G, 1 кој се одвојува, Без Безбедност, Жолта, 26214 (Случај на

DEN 242.40

Од стока
Достапно.

Шприц со Поткожен Игла Exel Int. 6 m L 20 Мерач 1 Инчен Монтажни Игла Без Безбедност. 6 m L 20 Мерач 1 Инчен Монтажни Игла Без Безбедност.Жолта.EXELINT ШПРИЦ СО ПОТКОЖЕН ИГЛА 6 ML 20 МЕРАЧ 1" МОНТАЖНИ ИГЛА БЕЗ БЕЗБЕДНОСТ ЖОЛТА.

За производот

Купувачите избираат и