• Свеж
10 Парчиња Игла во Собата, од не ' Рѓосувачки Челик Игла во Собата, со Крајна Ознака за Полуавтоматска Вакцина Шприц -Животинско Добиток Инјектор Пиштол (B07WTWH67P),915

10 Парчиња Игла во Собата, од не ' Рѓосувачки Челик Игла во Собата, со Крајна Ознака за Полуавтоматска Вакцина

DEN 287.76

Од стока
Достапно.

10 КОМПЈУТЕРИ дистрибуција иглички по кутија, вклучувајќи многу различни заеднички големини.Изработени од нерѓосувачки челик, никел-обложено бакар база, 100% гаранција за квалитет.Овој производ е многу погодна за полу-автоматска вбризгување на оружје, животни вбризгување на алатки, само за индустриски добиток вакцина инјекција.Производот може да се користи, ако сакате да повторна употреба тоа, ве молиме disinfect иглата прво, во спротивно тоа ќе предизвика инфекција.Ние сме посветени на креирање на високо-квалитетни производи.Брза испорака и висок квалитет на производот, ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ви послужи wholeheartedly.Информација за производот : Име : Нерѓосувачки челик needle Material : Игла цевка 304 од не ' рѓосувачки челик; база на бакар е никел plated Specification : 10 парчиња/одбор; 10 парчиња/пакет; 1000 парчиња/box Product употреба : се користи за различни видови на месо од живина вбризгување на вакцини, итн.Answer : ___________________________ Note : Чиста рачни мерења на локации, може да биде малку грешка, предмет на вистинскиот објект.

За производот

10 pieces/board; 10 pieces/bundle; 1000 pieces/box :
Product use:
used for various types of poultry injection vaccines, etc.
Pure manual measurement, there may be a little error, subject to the actual object :

Купувачите избираат и