• Свеж
Жените Девојки Спорт Работи Салата Панталони Брз Сува Високо Еластична Двоен Слој Јога Панталони со Телефонот Џеб за Фитнес Тренинг

Жените Девојки Спорт Работи Салата Панталони Брз Сува Високо Еластична Двоен Слој Јога Панталони со Телефонот

DEN 335.76

Од стока
Достапно.

Еластична,Полиестер.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Ние се ажурирани на големината информации според повратни информации од корисниците,Pls проверете ја големината на сликата пред да нарачате.Материјал : 80% Полиестер+20% Spandex.Мека и лесна.Qwick-сува технологија за брзо сушење на влагата wicking спортски шорцеви, Еластична внатрешниот слој дизајн и openning hems, нека ви се движи слободно и удобно како да го извршите, скок, пресврт и да се наведнуваат.Со Телефонот Џеб : Постои џеб на внатрешниот слој кој ви овозможува да ги чувате вашиот телефон, светлина и спортски.Според повратни информации од корисниците,ние ви препорачуваме да изберете ЕДНА ГОЛЕМИНА UP!Drawstring и еластична корселе,што го прави лесно да се вклопи вашето тело добро.Машина за миење ладна вода, Погоден за прошетка, јога, трчање, пливање, фитнес и сл.Големина : Половината Хип Вкупна должина Тежина S : 25-27in 34-36in 12.5 во 90-100lbs M : 27-28in 37-39in 13in 110-120lbs L : 28-30in 39-41in 13.5 во 120-130lbs XL : 30-32in 41-43in 14in 130-145lbs.

За производот

Купувачите избираат и