• Свеж
XIAOQIANG Шминка Огледала Бања Зголемување Бричење Плоштадот Огледало со Електричниот Приклучок Ѕид Огледала Никел (Големина : 3X)

XIAOQIANG Шминка Огледала Бања Зголемување Бричење Плоштадот Огледало со Електричниот Приклучок Ѕид Огледала

DEN 4975.92

Од стока
Достапно.

▲ Една страна правоаголна форма шминка огледало, модерен изглед. ▲ Од издржлив материјал е месинг тешко може да се скрши, огледало за десетици години на употреба. ▲ На ѕид огледало е елегантен дизајн кој има свитлива функција.Раката е до 11 инчи, може да се продолжува согласно вашите потребни. ▲ Нема повеќе да се замени сијаличката - доаѓа со долготрајна изградена - во 50 парчиња LED диоди. ▲ Двојно страни, едната страна е редовна огледало и другата страна е magnifing огледало.( 3 X 5 X За вашиот избор) овозможува голема погодност за вас да се погледне во детали да се направат нештата десно.

За производот

Купувачите избираат и