• Свеж
Nhlzj XIAOQIANG Ѕид - Монтирани Огледала, 8 Инчен Злато Шминка Огледала, Бања со можност да биде продолжен Виткање 360° Вртливата Суета Бричење Огледала (Боја : 5X)

Nhlzj XIAOQIANG Ѕид - Монтирани Огледала, 8 Инчен Злато Шминка Огледала, Бања со можност да биде продолжен Виткање

DEN 4597.92

Од стока
Достапно.

Тоа е исто така добар за подарок за пријатели и членови на семејството. ▲ Ова е добра алатка за вашата шминка и бричење, е најдобар избор за бања. 5 Инчи (29cm) од ѕидот и лесно може да се пресели околу, додека се уште не се цврсти доволно да се одржи за агли, Кога не е во употреба, тоа може да биде укината против ѕид страна★ Услуга - Нашата продавница работи во добра вера и се задоволството на клиентите, како неговата цел.Ние ви обезбеди задоволително решение.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате и ние ќе бидеме во вашата услуга 24 часа на ден. 1 X зголемување( Редовни огледало) е совршен за сите околу фризирање, 3 X, 5 X, 7 X, 10 X зголемување, само идеални за детали работа, како што се : tweezing, бричење, веѓа shaping, ставање во контакт lensand така на★ Ова е добра алатка за вашата шминка и бричење, е најдобар избор за бања.Арм, зглобовите, на одредување на база може да се ротира 360 степени.Го монтира на ѕид огледало, се протега на повеќе од 11. ▲ Двојно двострано Огледало има отсјај-бесплатно, сенка-бесплатно, и кристално јасна цел за повеќе цели. ▲ Хуманизирано Слободни Ротација : Тоа е издржлив и може да се ротира во секој агол сакате слободно.Солиден и моќен структура, Тоа е мазна, носат - отпорни, и не е лесно да се стане валкани или ' рѓа се должи на вода, најдобро за употреба во домашната бања, луксузен хотел и спа★ На ѕид огледало е елегантен дизајн кој има свитлива функција.Тоа е исто така добар за подарок за пријатели и членови на семејството. 5 Инчи (29cm) од ѕидот и лесно може да се пресели околу, додека се уште не се цврсти доволно да се одржи за агли, Кога не е во употреба, тоа може да биде укината против ѕид страна.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате и ние ќе бидеме во вашата услуга 24 часа на ден★ Високо - квалитетни Материјали : со висок квалитет направи од месинг рамка и кристално silvered стакло, на издржлив материјал е месинг, тешко може да се скрши, тој има 7 electroplating слој, вкупно повеќе од 30µm, доволно силна за да се соочи со било лошо средина★ Хуманизирано Слободни Ротација : Тоа е издржлив и може да се ротира во секој агол сакате слободно. ★ Двојно двострано Огледало има отсјај-бесплатно, сенка-бесплатно, и кристално јасна цел за повеќе цели.Го монтира на ѕид огледало, се протега на повеќе од 11.Солиден и моќен структура, Тоа е мазна, носат - отпорни, и не е лесно да се стане валкани или ' рѓа се должи на вода, најдобро за употреба во домашната бања, луксузен хотел и спа.Ние веруваме дека сте задоволни со квалитетот и квалитет на нашите производи.

За производот

Купувачите избираат и