• Свеж
Nhlzj XIAOQIANG Шминка Огледало 6 - инчен Ѕид - Монтирани Виткање Убавина Телескопски Суета Огледало Бања 5 Пати Зголемување Шминка Огледало (Боја : Сребро, Големина : 6 инчи 5

Nhlzj XIAOQIANG Шминка Огледало 6 - инчен Ѕид - Монтирани Виткање Убавина Телескопски Суета Огледало Бања 5

DEN 4432.08

Од стока
Достапно.

▲ LED СВЕТИЛКА МОНИСТРА - добар огледало станува неупотреблив без адекватно осветлување.Led осветлен овозможува на повеќето прецизен природната сончева светлина за да го означите секој детал од вашата коса и убава шминка, дури и во многу темно средини.Долготрајни led светла икони тесно се симулира природен сончева светлина, за да ги заштитите вашите очи. ▲ ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН-It' s a убава и елегантна фигура која додава еден допир на класа да се бања, спална соба, хотел итн.Погоден за спални соби, бањи, облекување маси, хотели и бањи каде просторот е ограничен. ▲ ИСКЛУЧИТЕЛЕН КВАЛИТЕТ - современи производи don' t треба да чини богатство.Нашите елегантни, модерни, чиста линија, да се монтира на ѕид огледало е убава изјава парче. ▲ПОДАРОК-You' ve got право идеја ако вие' повторно размислува за давање огледало како подарок.Проблемот е, ќе може да се' t само да го даде било рамнина, стари огледало.Сакате да им даде нешто елегантен, стилски, модерен, и е одраз на вашата одличен вкус.Сакате да му дадат нешто што изгледа и се чувствува само како подарок.We' ve направиле тоа едноставно за вас. ▲ ФЛЕКСИБИЛНИ РАКА - Флексибилни рака може да продолжи, Кога не е во употреба, тоа може да биде укината против ѕид Својата проширување на арм е идеална за простории со ограничен простор, ви Помогне да заштедите повеќе простор во бања, спална соба, Спа соба, итн.Име на производ : LED ѕид - монтирани суета огледало Производот Категорија : огледало Шминка производ материјал : Метал+ HD огледало + класичен switch копчето Леќа материјал : Сребрен позлатен огледало Нето тежина : 747g Огледало големина : 6 инчи 5 XColor : Silver Features : 5 X зголемување,360° на ротација, Нова енергија LED, Ротирање и се протега рокер рака, виси на ѕидот за да се намали просторот за Површински третман : позлата LED префрлете го режимот : класичен switch копчето LED напојување режим : Електричен приклучок за напојување Инсталација метод : Ѕид-поставена е Применливо простор : Хотел, спа, прав соба,бања, спална соба, дневна соба, итн.Применливи подароци прилики : празник прослави, родендени, деловни подароци, свадби, пријатели★ Услуга - Нашата продавница работи во добра вера и се задоволството на клиентите, како неговата цел.Ние веруваме дека сте задоволни со квалитетот и квалитет на нашите производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ви обезбеди задоволително решение.

За производот

Купувачите избираат и