• Свеж
Nhlzj XIAOQIANG Ѕид Огледало Шминка Двојно Двострано 10x Зголемена Огледало Бања, 360° Вртливата со можност да биде продолжен, USB Полнење

Nhlzj XIAOQIANG Ѕид Огледало Шминка Двојно Двострано 10x Зголемена Огледало Бања, 360° Вртливата со можност

DEN 6000.72

Од стока
Достапно.

▲[ ПОВЕЌЕТО ШИРОКО се КОРИСТИ ФУНКЦИОНАЛНА СУЕТА ОГЛЕДАЛО] : не ' рѓа, анти-корозија, убава, погоден за секоја декорација, погодни за семејства, бањи и бањи.Погоден за шминка, како што се носење контактни леќи, веѓите, плетенки, шминка, фризури и бричење. ▲[ 8 ИНЧЕН МОНТИРА на ЅИД ОГЛЕДАЛО] : се Донесе на гламур и луксуз на еден бутик хотел соба или релаксирачка бања на вашиот сопствен тоалет!Дали вие' повторно се обидува да постигне совршен бричат или треба да се концентрира како ќе се применуваат око шминка, ова запалени бања огледало е задолжително за добивање на одблизу. ▲[ 10 X ЗГОЛЕМЕНА ОГЛЕДАЛО] : Направена за шминка апликација & бричење, ова двојно - еднострани огледало за бања има 1× зголемување од една страна и 10× зголемување на други. ▲[ USB ПОЛНЕЊЕ] : Батерија, Целосно наполнетата вградена литиум батерија може да трае 5 часа за општа секојдневна употреба. ▲[ ДОПРЕ СЕНЗОРОТ SWITCH] : Нашата Суета огледало е изграден во 27pcs Led диоди, Led светла за вклучување/ исклучување на контролирани од страна на допир сензор прекинувач и долго притиснете за да го подесите светлата светлината.дозволете им на вашите шминка во темница или во слабо осветлени средини.Материјал : ABS 304 нерѓосувачки челик Површина третман : сребро Огледало со Дијаметар : 20 cm/ 8 инчи, раката може да биде продолжен до 29.5 cm/ 11. 6 инчи Напојување : Батерија од USBInstallation: Дупчење( со Завртки) Пакување Листа : 1x Ѕид - монтирани Бања Огледало★ Услуга - Нашата продавница работи во добра вера и се задоволството на клиентите, како неговата цел.Ние веруваме дека сте задоволни со квалитетот и квалитет на нашите производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ви обезбеди задоволително решение.

За производот

Купувачите избираат и