• Свеж
Nhlzj XIAOQIANG Шминка Огледало Двојно Двострано Зголемена Огледало Шминка за Бања, 360 степени Прилагодливи Двојно Еднострано се Врти Проширување

Nhlzj XIAOQIANG Шминка Огледало Двојно Двострано Зголемена Огледало Шминка за Бања, 360 степени Прилагодливи

DEN 5851.92

Од стока
Достапно.

▲ НАЈДОБАР ИЗБОР ЗА ДОМА И ПОДАРОК : Искажат својата љубов кон своите родители, љубовник, пријатели итн. ▲ДВОСТРАНО ОГЛЕДАЛО : Овој ѕид огледало има две страни - 1x/10х. 10 X зголемува огледало може да зумирате во вашата фацијални карактеристики, овозможувајќи ви да го гледа вашето лице јасно, што си сигурен дека секој детал од вашата коса и шминка е на место. ▲ Јазикот за продолжена РАКА : се Протега на повеќе од 15 инчи, мазна ротација се прилагодува на сите агли за динамичка гледна точка.Може да биде поставен да оди против ѕидот, кога не е во употреба. ▲ МУЛТИ ЦЕЛ : Елегантен дизајн, ќе биде погоден за дома, хотел, бањи и бања, итн.Идеален за примена во шминка, како што се носење контактни леќи, веѓа tweezing, make-up прозорци, фризурата, и бричење, итн. ▲360° ВРТЛИВАТА ШМИНКА РЕТРОВИЗОРИ : шминка огледало овозможува 360 степен ротација, така што ќе може да се прилагоди на огледалото, како на соодветен агол на гледање за да се грижиме за вашите потреби и желби. Име : Двоен двострано зголемена шминка огледало - Боја : Сребро - Облик : Тркалезна - Тежина : околу 0.9 кг - Вртливата Агол : 360 степени - Засилување Повеќе : 1x/10х - Производ Димензии : 8 инчи - Функција : двете еднострани, Зголемена, се Прошири - Extensible : се Протега нагоре за да ви понудат добар поглед агол, без потреба очила, додека се уште не се цврсти доволно да се одржи својата телесна Пакет се Вклучени : 1 x Монтира на Ѕид Огледало★ Услуга - Нашата продавница работи во добра вера и се задоволството на клиентите, како неговата цел.Ние веруваме дека сте задоволни со квалитетот и квалитет на нашите производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ви обезбеди задоволително решение.

За производот

Купувачите избираат и