• Свеж
Nhlzj XIAOQIANG Шминка Огледало, Бања Суета Огледало 360 Ротација, Совршен за Спалната соба за Облекување Маса Или Бања Суета (Боја : Хром)

Nhlzj XIAOQIANG Шминка Огледало, Бања Суета Огледало 360 Ротација, Совршен за Спалната соба за Облекување Маса

DEN 5035.20

Од стока
Достапно.

▲ 1 X& 10 X ЗГОЛЕМУВАЊЕ : Ѕид Огледало Шминка со 10 X зголемување и 1 X редовни огледало, висока дефиниција огледало.It' s ви овозможува да ги применуваат шминка до совршенство и лесно да се користи за секојдневна бричење. ▲ДВОСТРАНО ОГЛЕДАЛО : 1x зголемување работи за приказ на целиот изглед. 10x Зголемување со јасна функција работи за ставање eyeliner, веѓите, маскара, итн.на секој ден шминка.Се смени помеѓу 1 и 10 X X X X X огледало слободно. ▲ ЗДРАВ ИЗГРАДБА : Направена од месинг и нерѓосувачки челик со полиран хром слој, вклучувајќи ги арм, зглобовите, на одредување основа и рамка, мазна, светла, ' рѓа отпорен и издржлив со естетско чувство. ▲МУЛТИ-ЦЕЛ : Елегантен дизајн, ќе биде погоден за дома, хотел, бањи и бања, итн.Идеален за примена во шминка, како што се носење контактни леќи, веѓа tweezing, make-up прозорци, фризурата, и бричење, итн. ▲ 360 СТЕПЕН РОТАЦИЈА ДИЗАЈН : Мазна 360 степен ротација ви помогне да се види супер блиски, можете да влечете го подалеку од ѕидот доволно за да ја видите задниот дел од косата и Тоа, исто така, огради рамен многу убаво против ѕид кога не е во употреба. 10 X зголемена огледало и 1 X редовни огледало 10 пати зголемување, невидливи конкавна зголемување оптички дизајн.Не се зголеми 10 пати без дисторзија, со користење на вистински зголемување на оптички принцип.Тоа ќе ви помогне да се фокусира на решавање на одредени проблеми и да ви даде повеќе исклучителна шминка.360° Слободни Ротација Постојат три проширување завртки за да се осигура безбедноста на огледало.Тоа е издржлив и може да се ротира во секој агол сакате слободно.Арм, зглобовите, на одредување на база може да се ротира 360 степени, 360 степени и 180 степени.Кога не е во употреба, тоа може да биде укината против ѕид страна.Лесно да се инсталира сместувањето е многу едноставна, вие треба само да се поправи огледало на ѕидот, со проширувањето завртки во пакет, а потоа се зацврсти основата.Едноставно мора да се најде на сајтот и соодветната висина.Пакет Содржина 1 x шминка огледало на ѕидот монтирани★ Услуга - Нашата продавница работи во добра вера и се задоволството на клиентите, како неговата цел.Ние веруваме дека сте задоволни со квалитетот и квалитет на нашите производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ви обезбеди задоволително решение.

За производот

Купувачите избираат и