• Свеж
Fuzzy Кутре Патување Шише за Вода за Кучиња, Два-Парче Преносни Контејнер за Храна и Вода, Одлична за Пешачење, Прошетки, Кампување, Плажа, Патуваат и Повеќе, од Нерѓосу

Fuzzy Кутре Патување Шише за Вода за Кучиња, Два-Парче Преносни Контејнер за Храна и Вода, Одлична за Пешачење,

DEN 383.76

Од стока
Достапно.

ДИЗАЈН.Ребрести текстура овозможува не се лизга на зафат, што го прави совршена, како пешачење шише за вода.ГОЛЕМИ.Капацитетот е 25 мл. / 750ml, околу повеќе од 3 чаши.КАВГА СЛОБОДНИ.Сигурно клипови појас, поводник, ранци, куфер или нешто друго со јамка.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА.Едноставно unscrew на врвот и се прелива храна или вода во капа за on-the-go исхрана.ИЗДРЖЛИВИ.Направен од тешки, квалитетни нерѓосувачки челик.Машина за миење садови-безбедно овозможува лесно чистење.Нема Повеќе Хидратација Итни Случаи!Избегнувајте Трчање Надвор од Вода за Вашето домашно Милениче Додека Патуваат.Без разлика дали сте фан на плажа за бегство или на планините да крстоносните и камп со семејството, секогаш е важно да се задржи на вас и вашите домашни миленици хидриран!Хидратација е особено клучен за време на долгите напади на напор и физичка активност.Кучињата треба за една унца на течност по фунти на телесна тежина на ден и повеќе ако тие се особено активни!Нашите Fuzzy Кутре Пет Производи ® portable куче шише за вода има 25 унци на вода или храна што е доволно за да се задржи мала до средна големина куче satiated во текот на целиот ден!СТИЛ ги ИСПОЛНУВА ФУНКЦИОНАЛНОСТ Поради својот висок квалитет, од нерѓосувачки челик дизајн, може да се користи за да се одржи избор на потрошен материјал, вклучувајќи и вода, сува храна или treats.By едноставно unscrewing капакот, станува преносни куче шише за вода или храна сад.Нашите шише за вода диспензерот е суштински gadget да додадете на вашето патување резерви.Бидете сигурни дека вашиот fuzzy пријател да остане хидриран и задоволни додека вие уживате во активности на отворено заедно двете блиску до дома и далеку.Детали за производот : 100% Нерѓосувачки Челик Трајни Храна Одделение Пластични Лесен-За-Користење Вклучени Клип Придава Безбедно да Багаж, итн Капак Завртки За Истури Доказ Употреба од Суштинско значење Куче Кампување Додаток.

За производот

Купувачите избираат и