• Свеж
Lixit Џвакање Доказ Рамен Двострано Шишиња со Вода за Зајаци, Ferrets, Стаорци, Птици, Хрчаци, Гвинеја Свињи, Chinchillas Gerbils и Други Мали Животни.

Lixit Џвакање Доказ Рамен Двострано Шишиња со Вода за Зајаци, Ferrets, Стаорци, Птици, Хрчаци, Гвинеја Свињи,

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

ЏВАКА ДОКАЗ : Стаклени шишиња со вода се совршени за докажување ќе миленици наводнување потреби.Стаклена конструкција со нерѓосувачки капа спречува вашите миленици од џвакање на кој било дел од шише.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : 6 мл шише е совршен за Хрчаци, gerbils, шеќер едрилици и други мали домашни миленици.Тоа исто така може да се користи за мали птици.СУПЕР ПЕЧАТ : за Разлика од други стаклени шишиња Lixit користи нашите оригинални супер печат дизајн.Оваа две парче цевка и гума затка обезбедува подобро печат и може да се ротира во која било насока.ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА : На Lixit flatback шише карактеристики на тешки пролет и долната цевка држачот за да се обезбеди силна вклопуваат во кафезот.КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ : Ова шише карактеристики, квалитет на Американската нерѓосувачки челик пијалоци цевка и се сече и заврши со Lixit.Lixit 6 мл Џвакање доказ стаклено шише.

За производот

Купувачите избираат и