• Свеж
Живиот Свет Хрчак Шише, 8-Унца, со пропелер

Живиот Свет Хрчак Шише, 8-Унца, со пропелер

DEN 146.64

Од стока
Достапно.

Издржлива пластика шише за вода; Има 8-унца.Затворена вода хранење систем помага да се задржи загадувачи надвор.Простор за заштеда на енергија дизајн, придава кон надвор од кафезот.Инсталира вертикално за лесен пристап.Течење-доказ spout обезбедува чиста вода за пиење.Живиот Свет Шишиња со Вода се направени со издржлива пластика и да имате истекување-доказ spouts дека доставување чиста вода за пиење.Тие се закачите лесно да надвор од кафезот со жица држачот.Затворениот систем им помага да се задржи загадувачи и шише за вода е лесно да се чисти.На шише за вода беше направен со простор за заштеда на енергија дизајн и инсталира вертикално за лесен пристап.Живиот Свет Шишиња со Вода се совршени за сите мали животни.

За производот

Купувачите избираат и