• Свеж
Нови САД 6 компјутери Бела Сода Поп или Шише за Вода Фонтана Првенство Живина Зајакот Quail Птица Материјали

Нови САД 6 компјутери Бела Сода Поп или Шише за Вода Фонтана Првенство Живина Зајакот Quail Птица Материјали

DEN 460.56

Од стока
Достапно.

6 компјутери.Поп Шише Waterer & 6 Ремени.Повеќето од овие pop-шише waterer се увезуваат и се пролет да се закачите на шишето да кафез.Се вари & отпорни на замрзнување за сила и санитарни услови. ** Менито што се шише waterers сите се бели, што е повеќе УВ отпорни, и ќе го задржи вашето вода кулер & новак.Сите од нашата храна и вода чаши се Направени во САД.Овие се откажам од надвор на вашиот пенкало и проект преку жица околу 2".Тие лесно се вклопуваат преку 1" x 1" жица отворање.ЗАБЕЛЕШКА : Овие не ќе работат со нови шишиња со еко-пријателски пократок капи.На теми на нови шишиња се премногу краток за да стигнат до дното на waterer.Постојат неколку видови на пластична & стаклени шишиња достапни во вашиот самопослуга кои што се уште имаат повеќе нишки.Ми се допаѓа да го користите Стаклени шишиња.ПОКРАТКИТЕ НАВОЈ ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ ШИШИЊА НЕ РАБОТАТ.

За производот

Купувачите избираат и