• Свеж
Замислете Овој Кои Спасени Кој?' Алуминиумско Шише За Вода, 24-Унца

Замислете Овој Кои Спасени Кој?' Алуминиумско Шише За Вода, 24-Унца

DEN 262.32

Од стока
Достапно.

Вклучува carabiner за удобен мобилност.Радосна дизајн покажува љубов за да ги спасат.Шишето е BPA Free.Земја На Потекло : Сад.Кои Спасени Кој? 24oz.алуминиумско шише за вода со carabiner (BPA free).Рака мие само.Не микробранова печка.Во согласност со FDA, ИСО 14001, ISO 9001, Проп 65.

За производот

Купувачите избираат и