• Свеж
Trixie Voli Птица Вода Диспензерот, 1000ml

Trixie Voli Птица Вода Диспензерот, 1000ml

DEN 794.40

Од стока
Достапно.

Држи се до 1 мл вода.Направени од пластика.Голем слетување на површината.Држи вода чиста.Метал виси се справи.Trixie voli птица вода диспензерот држи до 1 литар вода.Направени од пластика.Голем слетување на површината.Држи вода чиста.Метал виси се справи да се откажам тоа насекаде.Нетранспарентно види преку бел пластичен сад со зелена фидер база.Можете да видите колку е лево без отворање на сад и вознемирувачки вашите птици.

За производот

Купувачите избираат и