• Свеж
Teerwere Бебе Шише Фен Бебе Шише Сушење Управување со Отстранлив Вода Фах Преносни Прашина-Доказ за Сушење на Мозоци Рек Бебе Шише Складирање Кутија Шише Фен и Торба Но

Teerwere Бебе Шише Фен Бебе Шише Сушење Управување со Отстранлив Вода Фах Преносни Прашина-Доказ за Сушење на

DEN 1927.20

Од стока
Достапно.

Бебе шише носители се идеални за вентили, цевчиња, teats, пумпа додатоци, pacifiers, итн., и може да биде сува, така што можат да носат сите бебе додатоци во секое време, насекаде, наместо да се грижиш за лошо сместување на вашето бебе е предмети.Ако имате било какви проблеми со квалитетот,ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно,ние ќе направиме се најдобро решение што е можно поскоро.Шише сушење рек направени на одделение pp материјали,отстранлив капе лента може да се постави за одвод во мијалник,брзо се суши.На монтажни капе лента е лесно да се ослободите од вишокот на вода,ќе можат да се повлечат рек надвор за чистење,чистење на капе лента заедно со други индивидуални компоненти.Можете да ги зачувувате и суви шишиња брадавиците,sippy чаши, цевчиња, pacifiers, четки,и повеќе,само место за нешто што сакате на и нека се исуши.Лесно да се расклопување и чистење - Едноставно повлечете го шише сушење рек надвор и да се сврти на мозоци пан да се отстрани вишокот на вода во секунди за семејството или патување.Пакет содржина : Шише Сушење Рек X 1 Single Шише Сушење Багажник,други додатоци на сликата не се во листата.Забелешка : - во Зависност од светлината и различни компјутерски монитори,боите може да се разликува малку.- Поради прирачник за мерење,ве Молиме оставете порака за грешка од 1 до 3 см.

За производот

Купувачите избираат и