• Свеж
DOITOOL Сад Игла Располагање Кутија Тетоважа Медицински Располагање Сад Sharps Контејнерот за Отпад Кутија за Тетоважа Материјали Жолта

DOITOOL Сад Игла Располагање Кутија Тетоважа Медицински Располагање Сад Sharps Контејнерот за Отпад Кутија за

DEN 191.76

Од стока
Достапно.

Направени од добри квалитетни PP материјал.Големина 15x9. 1x8. 7cm.Погоден игла кутија за употреба во болница, клиника, студио, дома, итн.Оваа игла располагање игла кутија е совршен за и во движење употреба.Лесно се вклопува во ранец, или багаж.Безбедно отстранување на игли, инсулин шприцеви со игла, акупунктура игла игла кутии, lancets, pipettes, и стаклени слајдови,.

За производот

Купувачите избираат и