• Свеж
Стелт Bros & Co Sharps Контејнер | за Еднократна употреба Sharps и Игла Контејнер | Мали Преносни Сад за Игла и Шприц за Депонирање | Црна Боја | Совршен за Домашна и Професиона?

Стелт Bros & Co Sharps Контејнер | за Еднократна употреба Sharps и Игла Контејнер | Мали Преносни Сад за Игла

DEN 335.28

Од стока
Достапно.

ИЗДРЖЛИВИ И ВИСОК КВАЛИТЕТ – Ова sharps сад е издржлив и направен од висок квалитет на пункција и отпорност на материјалот.Користите дома, на работа, каде и да одите.Голема големина која е голема, па тоа ќе трае подолго време.Цврсти, трајни, и екстремни леснотија на прикачување на капакот.Безбедно отстранување на игли, игли со шприцеви, vacationers, или со прилог цевки, пенкало игли, lancets, ножеви (жилети, scalpels, итн.) pipettes, стаклени слајдови.Отстранување инструкции за вашата целосна контејнери се вклучени.Повеќе игли совет и шприцеви може да се вклопи во рамките на овој сад, тоа е ваше право на износот што може да се вклопи безбедно.Насоки наоѓа десно на пакет за правилна употреба.Accommodates големи sharps, го Намалува изложеноста на содржината.Димензии : 10x10x9 cm.Објектот Пакет Количина : 1.

За производот

Купувачите избираат и