• Свеж
Medline - MDS707953H MDS707953 Заклучување Sharps Сад Кабинет

Medline - MDS707953H MDS707953 Заклучување Sharps Сад Кабинет

DEN 859.68

Од стока
Достапно.

Се вклопува со Medline 5 количина sharps сад MDS705153. Возен коли се исто така достапни за удобен транспорт (коли само; контејнери се продава одделно).Ѕидот на платите и кабинети се достапни за бесплатно до контра простор.Заклучување кабинет тип.Ограден ѕид монтирање кабинет дава ненаметлива метод за монтажа контејнери.Опис на производот Medline Заклучување Sharps Сад во Кабинетот овозможува безбедно депонирање на sharps во 5 четвртиот sharps сад.Листата вклучува количина 1 заклучување кабинет.Расположливиот sharps контејнери може да се купи одделно, Medline објект # Вклопува со Medline 5 четвртиот sharps сад MDS705153 Производителот, Информации за Контакт 8006335463.

За производот

Купувачите избираат и