• Свеж
1Pair Гас Хидраулични Виткање Лифт до Врвот Табела Кафе на Маса Кревање Рамка Биро Механизам Хардвер Монтажа Зглоб Пролет Стои Биро Рамка на Решетката Зглоб Рек Загр?

1Pair Гас Хидраулични Виткање Лифт до Врвот Табела Кафе на Маса Кревање Рамка Биро Механизам Хардвер Монтажа

DEN 1478.16

Од стока
Достапно.

[110lb Капацитет]Голем капацитет, тоа може да се вчита за 50kg/110lb, така што тие се користат како голем подигнете кафе на маса механизам хардвер монтажа на мебел шарки, со пружини. [Простор за Заштеда на енергија]Овој тип на лифтот ви овозможува да се трансформира вашиот нормален кафе на маса, во функционално кафе на маса.Тие те спаси многу простор, така што може да се направи вашиот дом почиста и tidier, совршен за вашиот проект. [Лесно да се Соберат]Лесно да се соберат, само приложување на извори на шарки, многу лесен за употреба.(Инсталација чекори и кафе на маса големина барање шоу во слика, ве МОЛИМЕ љубезно се провери). [Материјал]виткање подигнете врвот на табелата е направен од тешки челик материјал, анти- ' рѓа, здрав за употреба, не е лесно да се наведнуваат и да се прекине. [По продажба]Ние гарантираме дека ќе има добар шопинг искуство, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на прво доколку постои било каков проблем и ние секогаш сме тука да ви помогне.

За производот

Купувачите избираат и