• Свеж
L'Oreal Париз EverPure Скалпот Грижа + Detox Сулфат Слободни Шампон & клима уред, 8.5 Унца (Сет од 2)

L'Oreal Париз EverPure Скалпот Грижа + Detox Сулфат Слободни Шампон & клима уред, 8.5 Унца (Сет од 2)

DEN 474.72

Од стока
Достапно.

Purifying Шампон и Балсам Сет : Оваа група обезбедува боја заштита плус длабоко чистење, ослободување на вашиот скалп на вишокот на нечистотија, производот се изгради, снегулки и масло; Идеален за боја третирана коса и сув скалп.Длабоко Чистење Формула : Исполнет со Ментол и Neem Leaf Екстракт од овој шампон и балсам invigorates и остава вашиот скалп свежо чувство за 24 часа, се карактеризира со свежи ароматични мирис што цвета.Некогаш Колекција : Со нашите шампони, балсами, и косата третмани може да имаат сулфат слободни за нега на коса рутина која е наменска за вашите специфични потреби, дури и ако имате боја третирана коса.Обичај Коса Решенија : Од третмани, маски и серуми да се остави во климатизери и frizz пркосејќи им шампони и балсами, ние го добивме она што ви треба, се Обидуваме нашите задебелување, навлажнувачки и volumizing производи.L'Oreal Париз Убавина : водечки вкупно убавина нега компанија со седиште во Париз, ние нудиме иновативни производи и уникатни експертиза од убавина експерти во шминка, нега на кожата, нега на коса, стил и боја на косата.Стил Име : Шампон & клима уред сет.

За производот

Купувачите избираат и