• Свеж
Стариот Skool Жичен Инфраред Сензор Бар компатибилен со Nintendo Wii / WiiU

Стариот Skool Жичен Инфраред Сензор Бар компатибилен со Nintendo Wii / WiiU

DEN 1199.76

Од стока
Достапно.

Компатибилен со Nintendo Wii/Wii U видео игри систем. 8 нога заштитените кабелот обезбедува удобност и заштита.State-of-the-art електроника елиминира заостануваат, кои ви даваат професионални игри искуство.Стариот Skool звучници сензор бар ќе ве вратиме повторно во акција на Wii и Wii U класици.Тоа доаѓа опремен со 6 метри кабел и да застане да се качи на вашиот ТВ ви даваат беспрекорна точност.

За производот

Купувачите избираат и