• Свеж
Ekouaer Породилно Медицинска сестра Pajama Поставите Долг Ракав Врвот & Панталони со Џебови на Доењето Sleepwear Двоен Слој на Бременоста

Ekouaer Породилно Медицинска сестра Pajama Поставите Долг Ракав Врвот & Панталони со Џебови на Доењето Sleepwear

DEN 719.76

Од стока
Достапно.

【Ултра Мека】 : Направен од висок квалитет на ткаенина од 95% Rayon, 5% Spandex.Дише, кожата пријателски, еластичен и топлина.Супер Меки и удобни за породилно/мајки доилки. 【Специјален Дизајн за Вас】 : Долг ракав породилно медицинска сестра pajama сет, 2 дел, двоен слој врвот дискретна старечки пристап, погодно за доењето; прилагодливи корселе панталони совршен за време и по бремена, и тоа имаат џебови.Пријателски дизајн за нега и бременоста. 【3 во 1 Sleepwear Поставите】 : без Оглед на бременоста, труд, постпартален, медицинска сестра, доењето, овој основен nightwear собата е добар избор.Удобен носат како болница pajama, loungewear, sleepwear. 【Сладок Подарок】 : Овој класичен и флексибилност PJ собата е совршен подарок за бремени жени, новите мајки и бебе туш.Се подготват за неа сега!. 【Облека Грижа】 : На породилно медицинска сестра pajama поставено е во ред за машина за миење но, рака мие ќе биде подобро.Ве молиме не кајгана.Собори сува ниска, кул железо.Болница Кеса Мора Да Има.Најдобри Бебе Туш Подарок За Неа.Работната/испорака/породилно доењето PJS.Суштински Елемент За Секој Убава Храбра Мајка. 5 Големини за долг ракав старечки Pj сет : S / M / L / XL / XXL.Ако имате било каков проблем со вашиот sleepwear сет, остатокот увери дека ние ќе направиме се што можеме за да се направи тоа право.Направени од високо квалитетна ткаенина од 95% Rayon, 5% Spandex.Дише, кожата пријателски, еластичен и топлина.Супер Меки и удобни за породилно/мајки доилки.Долг ракав породилно медицинска сестра pajama сет, 2 дел, двоен слој врвот погодно за доењето; прилагодливи корселе панталони совршен за бремени, со џебови.Пријателски дизајн за нега и бременоста.Без оглед на бременоста, труд, доењето, овој основен nightwear собата е добар избор.Удобен носат како болница pajama, loungewear, sleepwear.Овој класичен и флексибилност PJ собата е совршен подарок за бремени жени и нови мајки.Се подготват за неа сега!.На породилно медицинска сестра pajama поставено е во ред за машина за миење но, рака мие ќе биде подобро.Ве молиме не кајгана.Собори сува ниска, кул железо.Болница Кеса Мора Да Има.Најдобри Бебе Туш Подарок За Неа.Работната/испорака/породилно доењето PJS.Суштински Елемент За Секој Убава Храбра Мајка.Ве молиме да проверите на нашата големина информации и потврди тип внимателно пред да нарачате nightwear сет за жените. 5 Големини за долг ракав старечки Pj сет : S / M / L / XL / XXL.Ако имате било каков проблем со вашиот sleepwear сет, остатокот увери дека ние ќе направиме се што можеме за да се направи тоа право.

За производот

Купувачите избираат и