• Свеж
TINFL од Vaenait 4-14 Години, Момчиња, Деца Aeroheat Термички долна облека База Слоеви Топло Руно Наредени Pajama Долго Јован Сет

TINFL од Vaenait 4-14 Години, Момчиња, Деца Aeroheat Термички долна облека База Слоеви Топло Руно Наредени Pajama

DEN 647.76

Од стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.AEROHEAT ЕКСТРЕМНИ : 94% се УЛТРА-МЕКИ Полиестер и 6% Spandex.ПРЕМИУМ ТКАЕНИНИ : Aeroheat Ткаенина е плетени со шупливи-core топлина генерирање на тема, па тоа им овозможува супериорна топлина и пердув тежина на облека во исто време.ФУНКЦИОНАЛНА & БАЗА СЛОЈ : Овие панталони функција ЛЕТААТ ОТВОРЕН за лесен пристап.Оваа термички поставува добра за зимска pajama, база слој под зиморничав weathers.Одличен за надворешна активност.ПОТ, ВЛАГА WICKING : На дише и растеглив материјал ти ги сува сите дена .Оваа термички долна облека апсорбира вишокот на влага и фитил пот далеку од вашата кожа, да се избегне било леплива или лепливи чувства ќе може да се добие.УЛТРА МЕКА и лесна ТЕЖИНА : Овие термички долна облека се лесни и се вклопуваат сит против кожата.Тие нема да куп и контура на обликот на вашето тело.Може да ги носи на сопствена или под друга облека за дополнителна удобност.Не bulkiness значи дека нема возење нагоре или pinching.ПОГОДНА ЗА ВНАТРЕШНА И НАДВОРЕШНА : Совршен за дома, исто така добар за активности како што се пешачење, трчање, возење велосипед, скијање, ангажманот, пешачење, итн.

За производот

Купувачите избираат и